УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ

  

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад-2017

Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури, ІІІ етап
Буз Андрій, 11 клас, І місце, вчитель Струк Т.М.
Олійник Надія, 8 клас, ІІІ місце, вчитель Золотарьова А.М.
 
Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії України, ІІІ етап
 
Буз Андрій, 11 клас, ІІ місце, вчитель Обревко Т.В.
Журик Яна, 11 клас, ІІ місце, вчитель Шевчук В.В.
Присяжненко Каріна,  ІІ місце, вчитель Шевчук В.В.
 
Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики, ІІІ етап
 
Буз Андрій, 11 клас, ІІІ місце, вчитель Осадчий А.П.
 
Всеукраїнська учнівська олімпіада з економіки, ІІІ етап
 
Кириченко Вікторія, 11 клас, ІІ місце, вчитель  Кириченко Г.В.
 
Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики, ІІІ етап
 
Буз Андрій, 11 клас, ІІІ місце, вчитель Царинник Г.Д.
 
 
Всеукраїнська учнівська олімпіада з екології, ІІІ етап
Саванчук Олександра, 10 клас, ІІІ місце, вчитель Буз С.О.
 
Всеукраїнська олімпіада з правознавства, ІІІ етап
 
 
Буз Андрій, 11 клас, ІІІ місце, вчитель Обревко Т.В.
Ремінний Богдан, 9 клас, ІІІ місце, вчитель Обревко Т.В.
2016-2017 н.р.
Вітаємо переможців та учасників інтернет-олімпіад-2016!
Інтернет-олімпіада з правознавства
Стригун Ярослав, учень 9 класу
Мельник Альона, учениця 9 класу
ІІ місце
Буз Андрій, учень 11 класу
Яценко Олександр, учень 11 класу
Старцев Павло, учень 11 класу
Грабенко Максим, учень 11 класу
Леляк Богдан, учень 11 класу
Інтернет-олімпіада з фізики
Стригун Ярослав, учень 9 класу
Ремінний Богдан, учень 9 класу
Золотоверхий Андрій, учень 9 класу
Лисенко Дмитро, учень 8 класу
Поліщук Адріана, учениця 7 класу
Клюковська Анастасія, учениця 7 класу
 
Інтернет-олімпіада з географії
ІІ місце
Саванчук Олександра, учениця 10 класу
ІІІ місце
Стригун Ярослав, учень 9 класу
ІІІ місце
Ремінний Богдан, учень 9 класу
Інтернет-олімпіада з хімії
ІІ місце
Буз Андрій, учень 11 класу
ІІ місце
 Стукало Дмитро, учень 10 класу
Титаренко Богдана,учениця 9 класу
Слободяник Альона, учениця 9 класу
Ремінний Богдан, учень 9 класу
Стригун Ярослав, учень 9 класу
Олійник Надія, учениця 8 класу
ІІ місце
Юрчак Олександра, учениця 7 класу
Інтернет-олімпіада з математики
ІІ місце
Буз Андрій, учень 11 класу
Гадіон Євгеній, учень 10 класу
Вербівський Станіслав, учень 10 класу
Сидоренко Андрій, учень 10 класу
Фарштейн Сніжана, учениця 9 класу
Маряш Анна, учениця 9 класу
Рефенкулова Юлія, учениця 9 класу
Мельник Альона, учениця 9 класу
Стригун Ярослав, учень 9 класу
Слободяник Альона, учениця 9 класу
Титаренко Богдана, учениця 9 класу
Олійник Надія, учениця 8 класу
Кошовий Богдан, учень 8 класу
Яценко Володимир, учень 8 класу
Капуста Анастасія, учениця 7 класу
Караван Вікторія, учениця 7 класу
 
Інтернет-олімпіада з української мови
Журик Яна, учениця 11 класу
Кириченко Вікторія, учениця 11 класу
Старцев Павло, учень 11 класу
Саванчук Олександра, учениця 10 класу
Чмир Аліна, учениця 9 класу
Олійник Надія, учениця 8 класу
Інтернет- олімпіада з економіки
ІІІ місце
Кириченко Вікторія, учениця 11 класу
Інтернет-олімпіада з російської мови
ІІ місце
Буз Андрій Олександровичучень 11 класу
 
Кириченко Вікторія Віталіївна, учениця 11 класу
Старцев Павло, учень 11 класу
Дяченко Аліна, учениця 10 класу
Присяжненко Каріна, учениця 10 класу
Бех Мар"яна, учениця 10 класу
Стригун Ярослав, учень 9 класу
Титаренко Богдана, учениця 9 класу
Інтернет-олімпіада з інформатики
 
Буз Андрій Олександрович, учень 11 класу
 
Інтернет-олімпіада з історії
Буз Андрій Олександрович, учень 11 класу
Старцев Павло, учень 11 класу
Ремінний Богдан, учень 9 класу
Титаренко Богдана, учениця 9 класу
Мельник Альона, учениця 9 класу
2015-2016н.р.
 
Всеукраїнська учнівська олімпіада із української мови та літератури, ІІІ етап
ІІ місце
Буз Андрій Олександрович, учень 10 класу;
 вчитель Струк Т.М. 
ІІІ місце
Шевченко Дарина Сергіївна, учениця 11 класу; вчитель Золотарьова А.М.
 
Всеукраїнська учнівська олімпіада із правознавства, ІІІ етап
ІІІ місце
Присяжненко Каріна Миколаївна, учениця 9 класу, вчитель Шевчук В.В.
Буз Андрій Олександрович, учень 10 класу, вчитель Обревко Т.В.
 
Всеукраїнська учнівська олімпіада із історії, ІІІ етап
ІІІ місце
Присяжненко Каріна Миколаївна, учениця 9 класу, вчитель Шевчук В.В.
Шевченко Дарина Сергіївна, учениця 11 класу, вчитель Шевчук В.В.
 
Всеукраїнська учнівська олімпіада із математики, ІІІ етап 
ІІІ місце
Буз Андрій Олександрович, учень 10 класу, вчитель Царинник Г.Д.
 
Всеукраїнський конкурс учнівських есе "Права людини і сучасні виклики України" 

 

Буз Андрій Олександрович, учень 10 класу - переможець конкурсу, вчитель Обревко Т.В.
                                  
                                   Всеукраїнська олімпіада з економіки, ІІІ етап
ІІІ місце
Шевченко Дарина Сергіївна, учениця 11 класу, вчитель Кириченко Г.В.
 
Всеукраїнська олімпіада з фізики, ІІІ етап
ІІІ місце
Буз Андрій Олександрович,учень 10 класу, вчитель 
Осадчий А.П.